Menu
nákupní košík
0
cz
CZK
kategorie
HONDA

O nás

Internetový shop ASC Tuning Imports s kamennou pobočkou v Pardubicích se zaměřuje na dovoz a prodej performance dílů převážně na asijské sportovní vozy. Z naší nabídky si můžete vybrat z mnoha sacích kitů, výfukových systémů, stavitelných podvozků nebo lehkých kol. Snažíme se spolupracovat jen s těmi nejlepšími světovými výrobci:

Skunk2, A'PEXi, MBRP, HKS, ACL, Stillen, BLOX, Tein, Agency Power, Cobra Sport, Sickspeed, Competition Clutch, Bastuck, Tein, Milltek, BC Racing, Tegiwa, Hardrace, Invidia, Magnaflow, MTEC Brakes, Yellow Speed Racing, AEM, XXR Wheels, Injen, M2 Motorsport, aFe Power, Perrin, Energy Suspension, GFB, GrimmSpeed, Mishimoto, Mahle, APR Performance, MeisterR, ISR Performance, Foliatec, California Scents, Enkei, Chemical Guys, Meguiar's, EZ Car Care, Autobrite, COBB Tuning, Japan Racing Wheels.

Dáváme přednost individuálnímu přístupu k zákazníkovi. U nás platí: "Náš zákazník, náš pán". Vynasnažíme se ze všech sil, abychom Vám pomohli vytunit vaše plechové miláčky :)

Produkty si ve většině případech dovážíme sami a přímo z USA a Velké Británie. Dáváme přednost individuálnímu přístupu k zákazníkovi. U nás platí: "Náš zákazník, náš pán". Vynasnažíme se ze všech sil, abychom Vám pomohli vytunit vaše plechové miláčky :)

Můžete nás navštívít i v našem showroomu / prodejně v Pardubicích.

Na prodejně máme vystaveno přes 50ks kol JR Wheels, všechny modely v různých velikostech a barevných variantách. Zakoupíte u nás nejrůznější autodoplňky a vybírat můžete i z velkého množství autokosmetiky.

Naším hlavním zaměřením jsou asijské sportovní vozy:

Toyota, Nissan, Subaru, Honda, Mazda, Mitsubishi a Hyundai


Naší nabídku neustále rozšiřujeme! Každý den jsou na eshop přidávány nové produkty.

Pokud nenajdete, co hledáte, neváhejte nás oslovit přes kontaktní formulář,  e-mail nebo na tel. č. +420 732 138 338.

 
Každým dnem přidáváme na E-shop nové produkty.


Kromě asijských vozů máme i širokou nabídku dílů na ostatní vozy značek:

Audi, BMW, Dodge, Ford, Chevrolet, Mini a Volkswagen

No a něco o nás? Na českém působíme již od roku 2013. Naše práce je nám i koníčkem. Co děláme nás naplňuje a Vaše spokojenost je tak naší prioritou. Pokud jste s námi spokojeni Vy, znamená to, že svou práci děláme dobře.
Dovážíme tuningové díly především z USA, zastupujeme na čeksém trhu několik značek a snažíme se spolupracovat jen s těmi nejlepšími tuningovými výrobci. Naše nabídka produktů je zacílena převážně na performance díly - ladění a zvyšování výkonu a vylepšování jízdních vlastností. Zabýváme se i pordukty pro kompletní péči o automobil a detailingové příáslušenství. V našem detailingshopu v Pardubicich najdete tisíce položek k okamžitému zakoupení.

Doufáme, že si z naší nabídky, kterou budeme neustále navyšovat, vyberete.
Přejeme příjemný nákup.

 

 

 


 

<- zpět na úvodní stránku

X

Pro základní funkce, příjemné používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu i pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.