Menu
nákupní košík
0
cz
CZK
kategorie
HONDA
Spec odlehčený setrvačník - ilustrativní obrázek

Spec odlehčený setrvačník - Hyundai Genesis Coupe 3.8 V6 (10 -13), setrvačník ocelový

0% (0 hodnocení)
Nové odlehčené setrvačníky SPEC mají nízký moment setrvačnosti, což umožní rychlejší přechod do otáček. Tento setrvačník nabízí mnohem větší výkon nežli jiné hliníkové setrvačníky na trhu a nabízí plné využití v běžném provozu, driftování, sprintu i v případě extrémních turbo aplikací. Setrvačník váží podstatně méně než sériový díl. Nabízí větší spolehlivost a lepší přenos výkonu na kola. Setrvačník je vyroben z odlehčené oceli. Narozdíl od jiných hliníkových setrvačníků, které jsou až příliš lehké, SPEC odlehčený setrvačník eliminuje "řachtání", které se může objevit právě při použití hliníkového setrvačníku.
27 324 Kč
ks

katalogové číslo: SPC-SY38S
záruka:24 měsíců
výrobce:Spec
cena bez DPH:22 582 Kč
cena vč. DPH:27 324 Kč
podrobný popis
parametry
odkazy
diskuze

Odlehčený setrvačník SPEC pro BK38

Nové odlehčené setrvačníky SPEC mají nízký moment setrvačnosti, což umožní rychlejší přechod do otáček. Tento setrvačník nabízí mnohem větší výkon nežli jiné hliníkové setrvačníky na trhu a nabízí plné využití v běžném provozu, driftování, sprintu i v případě extrémních turbo aplikací. Setrvačník váží podstatně méně než sériový díl. Nabízí větší spolehlivost a lepší přenos výkonu na kola.

Setrvačník je vyroben z odlehčené oceli nebo z hliníku. Narozdíl od jiných hliníkových setrvačníků, které jsou až příliš lehké, SPEC odlehčený setrvačník eliminuje "řachtání", které se může objevit právě při použití hliníkového setrvačníku.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze

varianty produktu (2)

X

Pro základní funkce, příjemné používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu i pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.