Menu
nákupní košík
0
cz
CZK
kategorie
HONDA

YSR podvozky

Yellow Speed Racing Europe

Společnost YSR (dříve Yellow Speed Racing) byla založena v roce 2003 a byla sloučena v roce 2009 Christoherem Nellem, se kterým se setkal majitel YellowSpeedu na driftovacích závodech v Las Vegas v roce 2007. Vzhledem k tomu, že oba pánové jsou extrémními nadšenci do motorsportu, zrození nové společnosti netrvalo dlouho. Společnost Yellow Speed Racing má hlavní továrnu na Taiwanu, s podporou v USA a momentálně dodávají na trh performance díly té nejvyšší jakosti za přijatelnou cenu.

Za účelem udržení si výhod před konkurencí, společnost YSR stále vyvíjí nové produkty a vylepšení. Ze znalostí získaných v závodním odvětví dokázali kvalifikovaní inženýři získat výhody před konkurencí díky volbě materiálů, výrobním postupům a zpracováním nebo i vzhledu svých produktů. Například všechny podvozky jsou navrženy pro konkrétní aplikaci a jsou zátěžově testovány na dráze i na obyčejné silnici. Díky celému procesu je u podvozků YSR zajištěno výborné ovládání i za udržení jistého komfortu a bezpečnosti.

Podvozky jsou využívány v závodech Civic Cup nebo M3 Cup ve Velké Británii.

Naše společnost ASC Tuning Imports s.r.o. je oficiálním dealerem podvozků YSR pro Českou republiku.

 


STAGE 1 | VOLBA VÝROBCE

X

Pro základní funkce, příjemné používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu i pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.